Компанія CarKiev займається бізнесом у сфері купівлі-продажу автомобілів понад 15 років

Викуп авто після ДТП Київ

Автовикуп авто після ДТП

Якщо вам необхідно терміново і вигідно для себе продати автомобіль, який брав участь у ДТП, то скупка авто після ДТП Київ, який пропонує наша компанія, стане для вас вигідним варіантом. Потрібно відзначити, пропонуючи своїм клієнтам скуповування битих машин, ми надаємо безкоштовну допомогу в евакуації транспортного засобу, покладаємо на себе всі проблеми та витрати, пов’язані з оформленням документів на битий автомобіль, при цьому наш клієнт має можливість отримати 100% тієї суми, яку його автомобіль було оцінено фахівцем оцінювачем.

Крім цього, наші фахівці, які знають практично все про биті транспортні засоби, проведуть консультацію потенційного клієнта відразу після ДТП про те, де він може отримати довідки і як вчинити, щоб отримати максимум коштів від власного автомобіля після потрапляння його в аварію. При цьому слід зазначити той факт, що наша компанія не здійснює викуп автомобілів, які володіють кримінальним минулим і здійснює роботи тільки з чистими в юридичному плані транспортними засобами.
Ми також гарантуємо нашим клієнтам повну безпеку всіх угод, що проводяться, і швидку реалізацію проданого ним автомобіля. «car-kiev» гарантує дорогий і швидкий викуп автомобіля в будь-якому стані за 80-90% від ринкової вартості. Продаючи нам биту машину, ми евакуюємо її безкоштовно. При продажу будь-якого транспортного засобу всі витрати на переоформлення беремо на себе.
Є питання?

Ми передзвонимо вам та повідомимо зразкову вартість

Процес викупу битих машин

Викупити авто після ДТП можна одразу після його огляду нашим оцінювачем. Зателефонуйте чи надішліть нам онлайн заявку на сайті. У разі позитивного рішення про придбання протягом години відбувається оформлення угоди.

Від продавця вимагається:

 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу,
 • паспорт транспортного засобу (ПТС),
 • цивільний паспорт власника,
 • ключі (всі комплекти),
 • сервісна книжка (за наявності).

Із продавцем або його представником укладається офіційний договір купівлі-продажу транспортного засобу (ДКП). Потім відбувається оплата будь-яким зручним для Вас способом:

 • готівка на руки,
 • в банку із зарахуванням на Ваш рахунок,
 • розрахунок на вашу картку чи рахунок.

Після оформлення та грошового розрахунку автомобіль забирає наш експерт (евакуює, якщо після ДТП). Потім на підставі договору купівлі-продажу компанія car-kiev переоформлює його на себе. Присутність власника у разі необов’язково.

ЧОМУ КАР-КИЇВ?

Дорого

Лучшие цены и гибкие условия ценообразования, выплачиваем полную сумму сразу.

Надійно

Ми самі вирішуємо всі питання із зверненням до сервісного центру та переоформленням документів.

Безпечно

Не только юридическую, но и физическую. Документы оформляются строго с действующим законом.

Швидко

Компанія car-kiev це швидко перегляд, переоформлення та розрахунок протягом однієї години.

Просто

car-kiev це просто ви не витрачаєте час на нескінченні перегляди та діагностики вашого автомобіля.

Зручно

Горезвісний індивідуальний підхід – для нас не просто вдале словосполучення – це основний принцип нашої роботи.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Ви залишаєте заявку на сайті або дзвоніть нам за номером. Після оцінки всіх даних спеціаліст озвучує Вам попередню вартість автомобіля. Якщо Вас повністю влаштовує наша пропозиція, до Вас на об'єкт виїжджає наш оцінювач і проводить детальніший огляд автомобіля на наявність будь-яких дефектів і несправностей, а також ми ретельно перевіряємо автомобіль по базах МРЕВ і тільки після цього оформляємо договір купівлі-продажу, видаємо Вам гроші (чи готівкою на карту) і забираємо автомобіль.

Угода з продажу Вашого автомобіля відбувається абсолютно так само, якби Ви продавали автомобіль своєму другові.

Ми оформляємо всі необхідні документи, виплачуємо Вам вартість, а потім знімаємо машину з обліку та підбираємо їй нового господаря.

При вас мають бути такі документи:

 • Паспорт;
 • Оригінал ПТС (паспорт транспортного сервісу);
 • Довіреність на право продажу (якщо ви продаєте як довірену особу);
 • Комплект ключів від автомобіля.

Усі інші документи ми самостійно підготуємо на місці у Вашій присутності.

Якщо у Вас виникли якісь юридичні труднощі з транспортним засобом, зверніться до нас. Ми надамо якісну юридичну консультацію та зможемо з Вами разом конструктивно розібрати саме Ваш випадок.

3K +

Авто вже викупили

23

Міста присутності

3K+

Задоволених клієнтів

13

Років досвіду роботи