Компанія CarKiev займається бізнесом у сфері купівлі-продажу автомобілів понад 15 років

Автовикуп іномарок Дорого

Автовикуп іномарок

Послуга викупу дозволяє швидко продати свій автомобіль та одразу отримати гроші від нашої компанії. Вам не доведеться чекати продажу вашого автомобіля, як це відбувається у разі комісійного продажу автомобіля. Викуп авто іномарок Ви можете розраховувати на максимально високу оцінку Вашого автомобіля. Якщо Ви колись самостійно продавали свій автомобіль, то напевно знаєте, що це далеко не такий простий захід, яким він може здатися спочатку. До того ж часто може становити загрозу Вашій особистій та фановій безпеці.

АВТОВИКУП ІНОМАРОК
Цього дуже легко уникнути звернувшись у Викуп авто іномарок.

 • Ми точно такі ж покупці, з тим лише винятком, що:
 • Ми не просимо розстрочки
 • Нам не потрібен час, щоб подумати
 • Ми не радимося з численними родичами та друзями
 • Ми не торгуємося з Вами
 • Ми не пропонуємо проїхати до знайомого фахівця
 • Ми не розплачуємось за автомобіль у малопридатному для цього місці
 • Ми запропонуємо
 • Вам чашку ароматної кави, поки
 • Ви чекаєте на оформлення документів
Ми приймаємо на викуп будь-які автомобілі, єдине обмеження – автомобіль має бути юридично чистим і не повинен мати серйозних кузовних дефектів.
Є питання?

Ми передзвонимо вам та повідомимо зразкову вартість

Як продати іномарку нам

З допомогою послуги автовикуп викуп автомобілів наша компанія перетворить продаж вашого автомобіля на комфортну та вигідну процедуру. Вам дуже знадобилися гроші, і ви вирішили продавати автомобіль самотужки? У такому разі приготуйтеся вирішити безліч непростих питань. Насамперед – передпродажна підготовка транспортного засобу. Потім – розміщення оголошень, нескінченні дзвінки, зустрічі та спілкування з покупцями. Як можна прискорити цей процес із максимальною вигодою?
Вибравши послугу автовикуп викуп автомобілів, ви приймаєте правильне рішення, оскільки в рази економите свої сили та дорогоцінний час. Наші спеціалісти вирішать будь-які проблемні ситуації, що виникли з вашим транспортним засобом. Викуп авто передбачає отримання грошей дуже швидко, майже моментально. Ціна на автомобіль, як правило, трохи менше ринкової, але вище пропонованої посередниками. Зате ви можете бути впевненим у безпеці угоди – документи будуть оформлені згідно із законодавством.

Автовикуп швидко і дорого

Перед продажем машини необхідно привести її у товарний вигляд. Це витрати на ремонт, роботу спеціалістів – механіків, рихтувальників тощо. Послуга, яка не потребує таких витрат на СТО, де автомобілі купуються у будь-якому стані – це викуп авто. Київ, як і інші міста України, має інтенсивний рух на дорогах, і небезпека отримати пошкодження автомобіля є високою. Якщо машина не може пересуватися після аварії, то рятує послуга автовикуп, яка і починається з транспортування та забезпечує комфорт та безпеку під час продажу.

ЧОМУ КАР-КИЇВ?

Дорого

Лучшие цены и гибкие условия ценообразования, выплачиваем полную сумму сразу.

Надійно

Ми самі вирішуємо всі питання із зверненням до сервісного центру та переоформленням документів.

Безпечно

Не только юридическую, но и физическую. Документы оформляются строго с действующим законом.

Швидко

Компанія car-kiev це швидко перегляд, переоформлення та розрахунок протягом однієї години.

Просто

car-kiev це просто ви не витрачаєте час на нескінченні перегляди та діагностики вашого автомобіля.

Зручно

Горезвісний індивідуальний підхід – для нас не просто вдале словосполучення – це основний принцип нашої роботи.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Ви залишаєте заявку на сайті або дзвоніть нам за номером. Після оцінки всіх даних спеціаліст озвучує Вам попередню вартість автомобіля. Якщо Вас повністю влаштовує наша пропозиція, до Вас на об'єкт виїжджає наш оцінювач і проводить детальніший огляд автомобіля на наявність будь-яких дефектів і несправностей, а також ми ретельно перевіряємо автомобіль по базах МРЕВ і тільки після цього оформляємо договір купівлі-продажу, видаємо Вам гроші (чи готівкою на карту) і забираємо автомобіль.

Угода з продажу Вашого автомобіля відбувається абсолютно так само, якби Ви продавали автомобіль своєму другові.

Ми оформляємо всі необхідні документи, виплачуємо Вам вартість, а потім знімаємо машину з обліку та підбираємо їй нового господаря.

При вас мають бути такі документи:

 • Паспорт;
 • Оригінал ПТС (паспорт транспортного сервісу);
 • Довіреність на право продажу (якщо ви продаєте як довірену особу);
 • Комплект ключів від автомобіля.

Усі інші документи ми самостійно підготуємо на місці у Вашій присутності.

Якщо у Вас виникли якісь юридичні труднощі з транспортним засобом, зверніться до нас. Ми надамо якісну юридичну консультацію та зможемо з Вами разом конструктивно розібрати саме Ваш випадок.

3K +

Авто вже викупили

23

Міста присутності

3K+

Задоволених клієнтів

13

Років досвіду роботи