Компанія CarKiev займається бізнесом у сфері купівлі-продажу автомобілів понад 15 років

Викуп авто без документів

Автовикуп на будь-яких умовах

Автовикуп car-kiev пропонує викуп авто без документів. Автомобілі в будь-яких умовах і з іншою історією – це наш профіль!
Приоритетним напрямком діяльності нашої компанії є робота виключно в інтересах клієнтів. Ми пропонуємо максимально комфортні умови при викупі автомобіля без документів, а також абсолютну конфіденційність.

Ми можемо запропонувати кращу ціну для вашого автомобіля. Звоніть нам – ми завжди раді працювати з вами! Самостійний продаж або викуп автомобіля без документів є досить сумнівним заходом, незалежно від причин, за якими відсутні документи, що стосуються автомобіля.

Ризик такого процесу існує як для продавця, так і для покупця, який може зіткнутися з проблемним автомобілем. Зважаючи на складність і ризик у цій ситуації, продаж такого автомобіля практично неможливий, максимально вигідний і навіть у короткі терміни.

Є питання?

Ми передзвонимо вам та повідомимо зразкову вартість

Як користуватись послугою

Наша компанія надає всім власникам зручну можливість швидко та без зайвих трудовитрат продати автотранспорт навіть за відсутності пакета документації на нього. Для цього необхідно:

  • Залишить заявку на офіційному сайті організації, яка заповнила зручну форму;
  • Уточнити усі деталі майбутньої співпраці з менеджером. По телефону буде надана докладна консультація з усіх питань, зазначена приблизна оцінна вартість, а також домовленість про час та місце зустрічі з фахівцем;
  • Після прибуття оцінюється стан машини для з’ясування ціни з урахуванням актуальних ринкових розцінок;
  • Оформлення договору викупу часто займає близько години, а за термінової необхідності час то, можливо скорочено.
Заявки приймаються практично на будь-які типи машин, включаючи такі категорії як легкові та вантажні автомобілі, комерційні та пасажирські, спецтехніка, водний транспорт, мотоцикли та спецтехніка.

Також не має значення марка, країна та рік випуску, пробіг та забарвлення. Угода обернеться вигодою, навіть якщо техніка стала учасником дорожньо-транспортної пригоди та не отримала пошкодження. Юридичну чистоту гарантовано, оскільки над її оформленням працюють професійні юристи, тому не варто боятися ризиків. Власнику достатньо своєчасно прибути до вказаного місця на авто, дізнатися про результати огляду та незабаром отримати гроші на руки. Інші ситуації розглядаються в індивідуальному порядку у присутності фахівців.

ЧОМУ КАР-КИЇВ?

Дорого

Лучшие цены и гибкие условия ценообразования, выплачиваем полную сумму сразу.

Надійно

Ми самі вирішуємо всі питання із зверненням до сервісного центру та переоформленням документів.

Безпечно

Не только юридическую, но и физическую. Документы оформляются строго с действующим законом.

Швидко

Компанія car-kiev це швидко перегляд, переоформлення та розрахунок протягом однієї години.

Просто

car-kiev це просто ви не витрачаєте час на нескінченні перегляди та діагностики вашого автомобіля.

Зручно

Горезвісний індивідуальний підхід – для нас не просто вдале словосполучення – це основний принцип нашої роботи.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Ви залишаєте заявку на сайті або дзвоніть нам за номером. Після оцінки всіх даних спеціаліст озвучує Вам попередню вартість автомобіля. Якщо Вас повністю влаштовує наша пропозиція, до Вас на об'єкт виїжджає наш оцінювач і проводить детальніший огляд автомобіля на наявність будь-яких дефектів і несправностей, а також ми ретельно перевіряємо автомобіль по базах МРЕВ і тільки після цього оформляємо договір купівлі-продажу, видаємо Вам гроші (чи готівкою на карту) і забираємо автомобіль.

Угода з продажу Вашого автомобіля відбувається абсолютно так само, якби Ви продавали автомобіль своєму другові.

Ми оформляємо всі необхідні документи, виплачуємо Вам вартість, а потім знімаємо машину з обліку та підбираємо їй нового господаря.

При вас мають бути такі документи:

  • Паспорт;
  • Оригінал ПТС (паспорт транспортного сервісу);
  • Довіреність на право продажу (якщо ви продаєте як довірену особу);
  • Комплект ключів від автомобіля.

Усі інші документи ми самостійно підготуємо на місці у Вашій присутності.

Якщо у Вас виникли якісь юридичні труднощі з транспортним засобом, зверніться до нас. Ми надамо якісну юридичну консультацію та зможемо з Вами разом конструктивно розібрати саме Ваш випадок.

3K +

Авто вже викупили

23

Міста присутності

3K+

Задоволених клієнтів

13

Років досвіду роботи