Компанія CarKiev займається бізнесом у сфері купівлі-продажу автомобілів понад 15 років

Терміновий викуп битих авто

Автовикуп битих авто

Як відбувається викуп битих автомобілів: Наш фахівець приїде в те місце, де стоїть несправний автомобіль і зробить все, що потрібно – за потреби ми евакуюємо машину на нашу стоянку. Досвідчений експерт оцінить ринкову вартість вашого автомобіля та розмір збитків, можливості відновлення. Якщо ви погоджуєтесь на наші умови, то протягом півгодини ми оформимо всі необхідні документи для термінового викупу вашого автомобіля.

Ми пропонуємо вам максимально вигідні умови щодо авто викупу після ДТП, оскільки цінуємо свою репутацію на ринку як компанії, яка чесно дивиться в очі своїм клієнтам! Нині збільшилася кількість автомобілів. Так як зараз дуже багато хто може собі дозволити купити автомобіль, пускаючи не новий, а той, що дозволяє бюджет сім’ї. В результаті штовханина на дорогах, кожен водій думає і їздить по-своєму, і в результаті багато аварій, і буваю тотальні, і куди подіти цю купу заліза. Але є вихід, зараз дуже популярний такий напрямок як автовикуп після дтп.
Є питання?

Ми передзвонимо вам та повідомимо зразкову вартість

Терміновий викуп битих авто

Однією з таких компаній, що надають таку послугу є наша car-kiev, ми на ринку авто продажу вже працюємо більше 13 років, і це вже про щось говорить. Що якщо ми займалися аферами та обманом купували автомобілі, то довіри ми не мали б, і не змогли б працювати всі ці роки. У нас працюють професіонали, які чесно і точно оцінять ваш автомобіль, і куплять, якщо вас влаштує його всього за 15 хвилин.
Машинами не чесними ми не займаємося, тому що ми цінуємо свій авторитет на ринку автоподаж, і псувати своє ім’я ми не хочемо. Автомобілі після дтп ми купуємо будь-які, якщо авто не на ходу, ми надаємо евакуатор свій безкоштовно, щоб його забрати. швидко, викуп битих авто швидко,Викуп авто без документів скупка битих авто швидко, автовикуп після аварії швидко, викуп авто.

ЧОМУ КАР-КИЇВ?

Дорого

Лучшие цены и гибкие условия ценообразования, выплачиваем полную сумму сразу.

Надійно

Ми самі вирішуємо всі питання із зверненням до сервісного центру та переоформленням документів.

Безпечно

Не только юридическую, но и физическую. Документы оформляются строго с действующим законом.

Швидко

Компанія car-kiev це швидко перегляд, переоформлення та розрахунок протягом однієї години.

Просто

car-kiev це просто ви не витрачаєте час на нескінченні перегляди та діагностики вашого автомобіля.

Зручно

Горезвісний індивідуальний підхід – для нас не просто вдале словосполучення – це основний принцип нашої роботи.

Продаж битого авто в день дзвінка до нас

По-перше, майже десятирічний стаж роботи на даному сегменті ринку. По-друге, здійснюючи викуп автомобіля, ми не припускаємо їх подальшого продажу, а займаємося відновленням. Володіючи власною базою і технічними можливостями, ремонт машин обходиться нам значно дешевше, що дозволяє нам викуповувати автомобілі за максимальною ціною. транспортних засобів, б/в, з пробігом, після дтп).

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Ви залишаєте заявку на сайті або дзвоніть нам за номером. Після оцінки всіх даних спеціаліст озвучує Вам попередню вартість автомобіля. Якщо Вас повністю влаштовує наша пропозиція, до Вас на об'єкт виїжджає наш оцінювач і проводить детальніший огляд автомобіля на наявність будь-яких дефектів і несправностей, а також ми ретельно перевіряємо автомобіль по базах МРЕВ і тільки після цього оформляємо договір купівлі-продажу, видаємо Вам гроші (чи готівкою на карту) і забираємо автомобіль.

Угода з продажу Вашого автомобіля відбувається абсолютно так само, якби Ви продавали автомобіль своєму другові.

Ми оформляємо всі необхідні документи, виплачуємо Вам вартість, а потім знімаємо машину з обліку та підбираємо їй нового господаря.

При вас мають бути такі документи:

  • Паспорт;
  • Оригінал ПТС (паспорт транспортного сервісу);
  • Довіреність на право продажу (якщо ви продаєте як довірену особу);
  • Комплект ключів від автомобіля.

Усі інші документи ми самостійно підготуємо на місці у Вашій присутності.

Якщо у Вас виникли якісь юридичні труднощі з транспортним засобом, зверніться до нас. Ми надамо якісну юридичну консультацію та зможемо з Вами разом конструктивно розібрати саме Ваш випадок.

3K +

Авто вже викупили

23

Міста присутності

3K+

Задоволених клієнтів

13

Років досвіду роботи