Компанія CarKiev займається бізнесом у сфері купівлі-продажу автомобілів понад 15 років

Про компанію

Car-Kiev

Звертаючись до нас ви приїжджаєте!

Причини, з яких людина продає свій автомобіль, можуть бути різноманітними. Від аварійного стану до абсолютно банальної причини – машина просто набридла. Величезний досвід роботи у цій сфері каже сам за себе. Наш викуп автомобілів купив уже понад 10 тисяч авто. Порядок автовикупу справного авто просто як ніколи. Ви телефонуєте нам, ми надсилаємо спеціаліста, який у вашій присутності вивчає ваш автомобіль і називає вам суму, яку ми готові виплатити вам в обмін на ваш транспортний засіб.
Якщо обидві сторони задоволені результатом, наша компанія терміново починає підготовку необхідного для продажу пакета документів. Зверніть увагу – ми все це робимо самі, не обтяжуючи непотрібною тяганину самого власника. Максимум вільного часу та відсутність помилок в оформленні – хіба це не чудово?

арт010
арт010
арт010
Виїзд по Київській області
Терміновий викуп автомобілів у Києві та Київській області за 96% від вартості - викуп авто в Україні

Просто, якраз два-три...

Про компанію
Є питання?

Ми передзвонимо вам та повідомимо зразкову вартість

ГАРАНТІЇ КОМПАНІЇ ВИКУП АВТО

Якщо вам потрібно швидко продати автомобіль, але часу у вас зовсім немає, ми готові допомогти з цією справою. Ми не займаємось будь-якими халтурними заходами, оскільки це не в наших інтересах. Основне наше завдання – продати машину дорого, хоч би якою вона була. Наші досвідчені фахівці готові гарантувати той факт, що кожен автомобіль буде проданий із мінімальними витратами, убереже клієнтів від втрати грошей.

викуп авто у Києві ми здійснюємо за всіма встановленими законами та кожна процедура, що виконується фахівцями, здійснюється на легальних засадах. Якщо вам потрібний терміновий викуп битих або б/в авто, то тільки ми зможемо допомогти у всьому розібратися. Довіривши нам свою машину, ви не тільки зможете швидко продати автомобіль, але й отримати гарну суму з авто викупу.

1298

викуплених авто

14203

прийнято заявок

13113

хороших відгуків

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Ви залишаєте заявку на сайті або дзвоніть нам за номером. Після оцінки всіх даних спеціаліст озвучує Вам попередню вартість автомобіля. Якщо Вас повністю влаштовує наша пропозиція, до Вас на об'єкт виїжджає наш оцінювач і проводить детальніший огляд автомобіля на наявність будь-яких дефектів і несправностей, а також ми ретельно перевіряємо автомобіль по базах МРЕВ і тільки після цього оформляємо договір купівлі-продажу, видаємо Вам гроші (чи готівкою на карту) і забираємо автомобіль.

Угода з продажу Вашого автомобіля відбувається абсолютно так само, якби Ви продавали автомобіль своєму другові.

Ми оформляємо всі необхідні документи, виплачуємо Вам вартість, а потім знімаємо машину з обліку та підбираємо їй нового господаря.

При вас мають бути такі документи:

  • Паспорт;
  • Оригінал ПТС (паспорт транспортного сервісу);
  • Довіреність на право продажу (якщо ви продаєте як довірену особу);
  • Комплект ключів від автомобіля.

Усі інші документи ми самостійно підготуємо на місці у Вашій присутності.

Якщо у Вас виникли якісь юридичні труднощі з транспортним засобом, зверніться до нас. Ми надамо якісну юридичну консультацію та зможемо з Вами разом конструктивно розібрати саме Ваш випадок.

3K +

Авто вже викупили

23

Міста присутності

3K+

Задоволених клієнтів

13

Років досвіду роботи