Компанія CarKiev займається бізнесом у сфері купівлі-продажу автомобілів понад 15 років

Викуп авто в Житомирі

Автовикуп в Житомирі

Терміновий викуп авто Житомир – зручна послуга, яка має попит серед столичних жителів. Якщо вам потрібно продати автомобіль, потрібна готівка, і немає ні часу, ні бажання займатися самостійним пошуком покупців, звертайтесь до компанії «КупімАвто». Ми здійснюємо викуп автомобілів з пробігом у будь-якому стані – уживаних та практично нових, аварійних, що не підлягають відновленню, кредитних. Головне те, що в «КупімАвто» ви зможете вирішити питання з продажем автомобіля максимально швидко, з мінімальними турботами і за вигідною ціною. Ми здійснюємо викуп авто дорого, законно, з виплатою грошей на руки продавцю одразу після проведення оцінки.
Автовикуп у Житомирі

Як працює автовикуп по Житомиру

Розглядаються заявки на викуп уживаних авто в кредиті та лізингу, причому врегулюванням питань із фінансово-кредитною установою в даному випадку займаються наші фахівці, а ви отримуєте гроші в день звернення та позбавляєте себе зайвих проблем. Якщо вам відмовили в іншому місці, обов’язково зверніться до компанії «АвтоВикуп» – адже ми купуємо практично все.
Є питання?

Ми передзвонимо вам та повідомимо зразкову вартість

Продайте автомобіль за 30 хвилин.

Викуп дорогих авто Житомир виробляється на найкращих на ринку умовах – порівняйте нашу пропозицію із пропозиціями конкурентів, щоби переконатися в цьому. Також звернення до «КупімАвто» стане оптимальним рішенням у тому випадку, якщо ви хочете швидко продати биту машину. Пошук покупця аварійного авто – досить складний процес, який потребує відповідних часових витрат.
З компанією «car-kiev» все набагато простіше – ви залишили заявку, ми назвали вам орієнтовну суму, яку готові виплатити за ТЗ, зробили точну оцінку та видали гроші на руки. Звертаємо вашу увагу на те, що організація працює на законних підставах, тому, звертаючись до нас, ви можете ні про що не турбуватися.
Величезний досвід роботи на автомобільному ринку дозволяє нам швидко та грамотно вирішити будь-яке питання викупу Вашого автомобіля за максимально вигідною для Вас ціною!

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА

 • ШВИДКО!
 • Виїзд оцінювача за 30 хвилин у зручне для вас місце у Житомирі.

 • ВИГІДНО!
 • Виплатимо до 90-95% ринкової вартості автомобіля

 • ЧЕСНО!
 • Повна виплата на місці готівкою або на банківську картку

 • ВЕЖЛИВО!
 • Грамотні фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі питання.

Ви можете продати авто в таких районах

Ємільченський Район, Андрушівський Район, Баранівський Район, Бердичівський Район, Брусилівський Район, Володарськ – Волинський Район, Дзержинський Район, Коростенський Район, Коростишівський Район, Лугинський Район, Любарський Район, Малинський Район, Малинський Район, Малинський Район Район, Попільнянський Район, Радомишльський Район, Ружинський Район, Червоноармійський Район, Черняхівський Район, Чуднівський Район.

ЧОМУ КАР-КИЇВ?

Дорого

Лучшие цены и гибкие условия ценообразования, выплачиваем полную сумму сразу.

Надійно

Ми самі вирішуємо всі питання із зверненням до сервісного центру та переоформленням документів.

Безпечно

Не только юридическую, но и физическую. Документы оформляются строго с действующим законом.

Швидко

Компанія car-kiev це швидко перегляд, переоформлення та розрахунок протягом однієї години.

Просто

car-kiev це просто ви не витрачаєте час на нескінченні перегляди та діагностики вашого автомобіля.

Зручно

Горезвісний індивідуальний підхід – для нас не просто вдале словосполучення – це основний принцип нашої роботи.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Ви залишаєте заявку на сайті або дзвоніть нам за номером. Після оцінки всіх даних спеціаліст озвучує Вам попередню вартість автомобіля. Якщо Вас повністю влаштовує наша пропозиція, до Вас на об'єкт виїжджає наш оцінювач і проводить детальніший огляд автомобіля на наявність будь-яких дефектів і несправностей, а також ми ретельно перевіряємо автомобіль по базах МРЕВ і тільки після цього оформляємо договір купівлі-продажу, видаємо Вам гроші (чи готівкою на карту) і забираємо автомобіль.

Угода з продажу Вашого автомобіля відбувається абсолютно так само, якби Ви продавали автомобіль своєму другові.

Ми оформляємо всі необхідні документи, виплачуємо Вам вартість, а потім знімаємо машину з обліку та підбираємо їй нового господаря.

При вас мають бути такі документи:

 • Паспорт;
 • Оригінал ПТС (паспорт транспортного сервісу);
 • Довіреність на право продажу (якщо ви продаєте як довірену особу);
 • Комплект ключів від автомобіля.

Усі інші документи ми самостійно підготуємо на місці у Вашій присутності.

Якщо у Вас виникли якісь юридичні труднощі з транспортним засобом, зверніться до нас. Ми надамо якісну юридичну консультацію та зможемо з Вами разом конструктивно розібрати саме Ваш випадок.

3K +

Авто вже викупили

23

Міста присутності

3K+

Задоволених клієнтів

13

Років досвіду роботи